دستگاه کنترل تردد ارزان X6

دستگاه کنترل تردد X6 دستگاهی است بسیار کوچک و ارزان قیمت که به صورت کاملا مستقل عملکردی بسیار خوب را در اختیار می گذارد. این دستگاه کنترل تردد که از پرفروش ترین محصولات کمپانی ZK در جهان می باشد، از سنسور اثرانگشت نوری ضدخش، ریدر RFID و صفحه کلید فیزیکی بهره می برد. از نکات قابل توجه در مورد این دستگاه کنترل تردد عدم حضور نمایشگر و همچنین عدم امکان برقراری ارتباط با کامپیوتر می باشد.

این دستگاه امکان اتصال با انواع قفل برقی، سنسور درب، ریموت، زنگ و آلارم را دارا می باشد. جهت ثبت تردد نیز می توان از سنسور اثرانگشت، کارت RFID و یا رمز عبور استفاده نمود. همچنین مدیریت این دستگاه به سادگی و از طریق دکمه های فیزیکی و علائم هشداری نوری و صوتی امکان پذیر است.

با توجه به ابعاد بسیار کوچک این دستگاه، نصب و راه اندازی آن بسیار ساده بوده و به زیبایی در کنار کلید و پریز ها جای می گیرد. مدیریت و تعریف پرسنل در این دستگاه کنترل تردد نیز به سادگی و از طریق دستورات عددی انجام می پذیرد.

درب های داخلی ساختمان ها و واحد ها، دکمه فراخوان آسانسور ها، پنل آسانسورها، انبارها، اتاق های سرور، گاوصندوق ها و هر گذرگاهی که نیاز به کنترل تردد دارد اما گزارشی از تردد افراد از آن نیاز نیست می توان از این دستگاه کنترل تردد استفاده نمود.

امکانات

سیستم کنترل تردد

شناسایی سریع اثر انگشت

نصب بسیار آسان

مشخصات فنی

ظرفیت اثر انگشت ۵۰۰ (۱:N)
ظرفیت کارت شناسایی ۵۰۰
فناوری سنسور ZK Optical Sensor
کنترل تردد ۳rd Party Electric Lock, Door Sensor, Exit Button, Alarm, Doorbell
ابعاد و اندازه  ۸۸*۸۸*۳۳٫۶ mm
دمای عملیاتی ۰ °C- ۴۵ °C

بسته بندی

کابل کنترل تردد
قاب پشت دستگاه حضور و غیاب
آداپتور دستگاه حضور و غیاب
پیچ و رولپلاک دستگاه حضور و غیاب

بخش دانلود

X6

0.33 MB
2018-06-11

دانلود فایل

دانلود

دستگاه حضور و غیاب | دستگاه کنترل تردد | دستگیرهای هوشمند | گیت های رود و خروج