دستگاه کنترل دسترسی حضور و غیاب تشخیص چهره با ماسک zkteco مدل SpeedFace-V3L

دستگاه حضور و غیاب و کنترل دسترسی زدکا مدل SpeedFace-V3L با قابلیت شناسایی چهره، اثـرانگشت و کارت بدون تماس RFID (به صـورت سفارشی) محصولی است متفاوت و بسیار کارآمد که نسل جدیدی از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد به حساب می آید.

این دستگاه از طراحی زیبا و متفاوتی بهره می برد و وجود چراغ ال ای دی در قسمت بالایی دستگاه، علاوه بر تاثیر فوق العاده بر شناسایی چهره در نـور کم، جلوه ای بسیار زیبا به دستگاه داده است. منوهای فارسی در کنار عملکرد بسیار روان و سـریع رابـط کاربری و همچنین نمایشگر لمسی با کیفیت، استفاده از دستگاه را بسیار ساده نموده اند.

امکان اتصال به این دستگاه هم از طریق شبکه کابلی و هم به صورت سفارشی ازطریق WiFi وجود دارد. در این دستگاه، سخت افزار بسیار قدرتمندی به کار گرفته شده است. پردازنده بسیار سریع و دوربین تشخیص چهره دقیق آن، فرآیند شناسایی فرد را در زمان بسیار کوتاه زیر ۱ ثانیه انجام می دهد. سنسور اثرانگشت نوری ضد خش ایـن دستگاه نیز از عملکرد بسیار سریـع و خوبی برخوردار است.

امکان استفاده از کارت بدون تماس، مجموعه ای کامل از روش های شناسایی را برای این دستگاه به ارمغان می آورد.این دستگاه قابلیت شناسایی افراد تا فاصله ۲ متری را دارا می باشد. این دستگاه دارای درجه حفاظتی IP65 بوده و در برابر گرد و خاک و پاشیده شدن آب مقاوم می باشد. در نتیجه امکان استفاده از این دستگاه در فضای بیرونی نیز وجود دارد.

ایـن دسـتگاه دارای حافظه نگهداری ۱۰۰۰ تصویر چـهـره، ۱۰۰۰ اثرانگشت، ۱۰۰۰ کارت و همچنین ۱۰۰۰۰۰ تــردد را دارا می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مهم ایـن دستگاه، امکان شناسایی افـراد با ماسک می باشد.

امکانات

حافظه بسیار بالا

TCP/IP, Wi-Fi

سنسور اثرانگشت نوری

تشخیص چهره با ماسک

حضور و غیاب و کنترل دسترسی

مشخصات فنی

ظرفیت چهره ۱۰۰۰
ظرفیت اثرانگشت ۱۰۰۰
ظرفیت کارت
۱۰۰۰
ظرفیت تردد ۱۰۰٫۰۰۰
نمایشگر ۲٫۴ inch Touch LCD
ارتباطات TCP/IP, WIFI
توابع استاندارد Automatic Status Switch, Self-Service Query, Work Code, SMS, DST, T9 Input, 9 Digit User ID, Scheduled Bell, Photo ID
نرم افزار
منبع تغذیه ۱۲V
سرعت تایید ۱ sec
دمای عملیاتی °C 45 °C
رطوبت کاری ۱۰%-۹۰%
ابعاد و اندازه ۱۸۵*۵۸٫۵*۲۰mm (Length*Width*Thickness)
فاصله شناسایی
۰٫۵m – 2m

بسته بندی

کابل کنترل تردد
آداپتور دستگاه حضور و غیاب

پیچ و رولپلاک دستگاه حضور و غیاب

بخش دانلود

SpeedFace-V3L

0٫36 MB
20۱7-۰5-22

دانلود فایل

دانلود

دستگاه حضور و غیاب | دستگاه کنترل تردد | دستگیرهای هوشمند | گیت های رود و خروج